Продавець Comerce.com.ua розвиває свій бізнес на Prom.ua 2 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
758 відгуків
Comerce.com.ua

Умови використання сайту

Умови використання сайту

Увага! Перед переглядом даного сайту уважно прочитайте дані умови. Якщо Ви не погоджуєтеся з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Використання сайту

Сайт https://comerce.com.ua/ (далі – «Comerce») дозволяє Вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту (далі – «Сайт») лише для особистого некомерційного використання, за умови зберігання Вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, які містяться в початкових матеріалах і любих їх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також розповсюджувати або демонструвати їх в любому вигляді або використовувати їх любим іншим чином з публічною або комерційною метою. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп’ютерній мережі забороняється.

 Відмова від відповідальності

Матеріали про товар на Сайті https://comerce.com.ua/ надаються в такому вигляді «як вони є» без будь-яких гарантій. Comerce не гарантує точності і повноти матеріалів на цьому Сайті, які надаються нам виробниками про їх товари та послуги. Comerce в любий час без повідомлення може вносити зміни в матеріали та послуги, які надаються на цьому Сайті, а також в інформацію та ціни на товари, які на ньому розміщені. У випадку наявності застарілої інформації про товари та послуги на цьому Сайті, Comerce не зобов’язується оновлювати їх. Інтернет-магазин ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-яку шкоду, яка виникла в результаті використання, неможливості використання або результатів використання цього Сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті Ви погоджується надати правдиву і точну інформацію про себе і свої контактні дані. В результаті реєстрації Ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких Ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під Вашим логіном і паролем на Сайті. У випадку втрати реєстраційних даних Ви зобов’язуєтеся повідомити нам про це.

Зворотній зв’язок та коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на Сайті, Ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепом, образливим для інших, порушенням авторських прав, пропагандою ненависті та/або дискримінації людей за расовими, етнічними, статевими, релігійними, соціальними ознаками, образою в адресу певних осіб або організацій, а також якимось чином порушує законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке Ваше повідомлення Comerce може видаляти без Вашої згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Comerce не несе відповідальності за любу інформацію розміщену користувачами на Сайті.

Використання персональних даних

Comerce збирає та обробляє інформацію, яку Ви залишаєте на сайті під час реєстрації та здійсненні покупок. Більш детально про поводження з конфіденційними даними можна дізнатися в розділі «Політика конфіденційності».

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner